فروش فایل و مقاله طرح توجیهی پایان نامه - خرید و دانلود فایل پایان نامه ی بررسي وضعيت صنوبر كاري هاي انجام شده در استان ابهر

امتیاز خریدارن به فایل :
0

خرید و دانلود فایل پایان نامه ی بررسي وضعيت صنوبر كاري هاي انجام شده در استان ابهر

ارسال شده در تاریخ : 1394/10/04

عمومی
تاریخ ارسال : 1394/10/04
حجم فایل : 13,962
فرمت فایل : zip
رمز عبور : ندارد
بازدید : 5,337 مرتبه


قیمت فایل : 14,000 تومان | پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  گزارش تخلف  | فروشنده ی فایل : تست

توضیحات معرفی فایل

در خدمت شما هستیم با فایل پایان نامه ی بررسي وضعيت صنوبر كاري هاي انجام شده در استان ابهر که در ادامه می توانید خرید و دانلود کنید .
صنوبرکاری در کشاورزان ایران جزء قدیمی ترین زراعتهای سنتی است که از دیرزمان با هدف تولید چوب، بادشکن و حتی زینتی در مناطق مختلف کشور کشت و توسعه یافته است.
نظر به کاربرد گسترده چوب صنوبر در ساختمانهای روستایی، شهری و صنعت  کبریت سازی کشور و نیز زمینه های مناسب آن از نظر تنوع گونه ای و سازگاری گونه های مختلف صنوبر به اقالیم گوناگون موجود در کشور، کشت و کار آن مورد استقبال کشاورزان، روستاییان و نیز کارخانه ها و شرکتهای چوب و کاغذ بوده است.

صنوبرکاری در ایران قدمتی به کهنسالی تمدن ایران زمین دارد و از دیرباز در کناره رودها، مسیرهای آبیاری، باغها، زمین های کشاورزی و منازل روستایی این درختان سریع الرشد و زودبازده جهت تولید چوب کاشته می شدند. گرچه صنوبرها به ندرت در سطوح وسیع، کاشته می شوند با این وجود در بسیاری از نقاط کشور به خصوص در حاشیه ی رودخانه ها توده های انبوه و متراکمی دیده می شوند که بازمانده توده های بزرگتری هستند که به مرور تغییر کاربری داده و به زمینهای کشاورزی، باغهای میوه و ... تبدیل شده اند.

برچسب ها

صنوبرکاری صنوبر پایان نامه خرید دانلود

موارد مرتبط


?

درباره فروشگاه


در اینجا اطلاعاتی در مورد فروشگاه قرار میگیرد ، جهت ویرایش به پنل کاربری مراجعه کنید


پیغام مدیریت


در صورت وجود مشکل در فایل خریداری شده ، فروشگاه ما با پشتیبانی بموقع رضایت شما را جلب خواهد کرد .کليه ي محتواي اين سايت توسط کاربران درج شده است و تيم مديريت هيچ مسئوليتي نسبت به آن ها ندارد.
W3C Standard Website Valid HTML5 / CSS3 - v2.1
Copyright © All Right Reserved For mefiles.ir